Svi Poslovi Mjesto rada
in Hrvatska - 27. 09. 2013.
by Student
HTML/PHP Developer

Alfabit d.o.o. iz Zagreba traži HTML/PHP developera (m/ž). Posao uključuje rad na razvoju i održavanju web aplikacija.

Opis radnog mjesta:

– radno mjesto je ured u Tehnološkom parku, Golikova 63, Zagreb

– fleksibilno radno vrijeme prilagodljivo studentskim obvezama

Potrebna znanja i vještine:

– iskustvo na poslovima razvoja web aplikacija (poželjno priložiti dokaz, refrence)

– izvrsno poznavanje HTML, JavaScript (jQuery), CSS

– poznavanje Photoshop-a

– prednost poznavanje PHP, MySql, iskustvo u korištenju MVC frameworka i SCM-a (GIT ili Mercurial)

– kreativnost i samoinicijativnost u rješavanju problema i postavljenih zadataka

Pogodnosti koje nudimo:
– ugodna i dinamična radna atmosfera

– rad u malom i kreativnom timu

– rad na inovativnim i dinamičnim projektima

– fleksibilno radno vrijeme (mogućnost dogovaranja oko izostanaka zbog predavanja/ispita)

– sigurna i motivirajuća primanja uz mogućnost dugoročnog zaposlenja i daljnjeg napredovanja

Vaše cijenjene prijave sa životopisom i referencama očekujemo na email: info@alfabit.hr